Blog

Sokan úgy gondolják, hogy ha fáj, akkor biztosan használ. Hogy az edzés akkor jó, ha "szétcsináltad magad", ha másnap alig tudsz felállni, ha minden mozdulat kellemetlen. Ez egy nagyon elterjedt gondolkodás, közben pedig az egyik legnagyobb félreértés. A fájdalom nem egyenlő a fejlődéssel. Lehet, hogy néha együtt járnak, de nem ugyanazt jelentik.

Sokan azt gondolják, hogy az edzéshez mindig kell egy erős motiváció. Egy olyan állapot, amikor "most végre tényleg megcsinálom", amikor van lendület, energia, akarat. És ilyenkor tényleg működik is minden. Elindulsz, csinálod, haladsz. A probléma nem itt van, hanem ott, amikor ez a lendület eltűnik. Mert el fog. Nem egyszer, hanem újra és újra. A...