A fájdalom és a fejlődés nem ugyanaz
Sokan úgy gondolják, hogy ha fáj, akkor biztosan használ. Hogy az edzés akkor jó, ha "szétcsináltad magad", ha másnap alig tudsz felállni, ha minden mozdulat kellemetlen. Ez egy nagyon elterjedt gondolkodás, közben pedig az egyik legnagyobb félreértés. A fájdalom nem egyenlő a fejlődéssel. Lehet, hogy néha együtt járnak, de nem ugyanazt jelentik.




